O nas

 

Magda Wolińska

 

Ukończyła studia na kierunku Technologia Chemiczna na Politechnice Warszawskiej.

Doświadczenie zdobywała pracując w kilku korporacjach. Jej marzeniem było zbudowanie własnej firmy, w której pracowałaby z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania. Tak, w 2017 r., powstało Mawawo.

Magda jest pasjonatką i ekspertem w zakresie depilacji laserowej oraz peelingów chemicznych.

Poza wykonywaniem zabiegów, dba o to, aby Mawawo było miejscem przyjaznym dla Klientów i Pracowników, transparentnym oraz zapewniającym kompleksową pomoc w zakresie pielęgnacji.

 

Iryna Marchenko

 

Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (WSKiPZ) w Warszawie. Następnie odbyła półroczny staż w klinice medycyny estetycznej. Ukończyła również z wyróżnieniem prestiżową Warsaw Aestetic Academy.

Ira jest niezwykle doświadczonym i pełnym pasji kosmetologiem. Odbyła szkolenia z zakresu peelingów chemicznych, depilacji laserowej, stymulatorów tkankowych, zabiegów liftingujących HIFU, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, karboksyterapii i wiele innych.

Poza ogromną wiedzą i zręcznością Ira dba o to, aby nasi Klienci uzyskali wszelkie możliwe wsparcie w kwestii konsultacji i doboru skutecznego zabiegu.

 

 

Marina Honcharenko

 

Pochodzi z Ukrainy, gdzie była jednym z najbardziej cenionych mistrzów manicure.

Skończyła szkołę plastyczną, a następnie kształciła się w Instytucie Rzemiosła Manicure.

Maryna jest niezwykle doświadczoną stylistką paznokci, operuje wszystkimi technikami zdobień, potrafi dobrać najbardziej korzystny kształt płytki paznokcia, a do tego jest bardzo dokładna i ma zmysł estetyczny.

Odbyła niezliczoną ilość kursów pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Maryna jest również ekspertem w wykonywaniu makijażu permanentnego i stylizacji brwi. Nie tylko operuje zaawansowanymi technikami, ale również potrafi sprawić, że makijaż permanentny lub henna brwi podkreślą naturalne piękno i subtelnie skorygują asymetrię twarzy.

 

Yana Kholodniak

 

Yana ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (WSKiPZ) w Warszawie, a następnie magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia.

Odbyła szereg zaawansowanych szkoleń z zakresu mezoterapii igłowej i mikroigłowej, karboksyterapii, masażu endodermicznego, depilacji laserowej, woskiem i pastą cukrową oraz profesjonalnych zabiegów ukierunkowanych na konkretne potrzeby skóry.

Yana specjalizuje się w zabiegach na twarz, masażu, depilacji oraz stylizacji brwi.

Zawsze całościowo ocenia stan skóry Klientów.

Ma również niezwykłą umiejętność przeprowadzania zabiegów u osób z dużymi obawami i niskim progiem bólu.

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne