Stymulator tkankowy Nucleofill

Nucleofill to biostymulator służący do głębokiej odnowy i rewitalizacji skóry. Preparat działa na trzech płaszczyznach: 

  • lifting
  • antyoksydacja
  • głębokie nawilżenie

Zawiera polinukleotydy pochodzenia naturalnego, które w trójkierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy:

  1. Główne działanie dotyczy fibroblastów oraz wpływu działania preparatu na ich receptory. Dzięki pobudzeniu tych receptorów, stymulowany jest proces tworzenia kolagenu (typ I) oraz elastyny, co skutkuje zagęszczeniem skóry i jej uniesieniem
  2. Drugi mechanizm działania dotyczy redukcji wolnych rodników obecnych w skórze. Preparat Nucleofill Medium/Strong wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, dzięki temu skóra jest zdrowsza, wyraźnie jaśniejsza oraz promienna. 
  3. Trzeci mechanizm dotyczy nawilżenia każdej z warstw skóry, łącznie z głębokimi warstwami. Polinukleotydy zawarte w preparacie posiadają zdolność wiązania wody i zapewniają silne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu, skóra staje się wyraźnie nawilżona oraz jędrna.

Skóra po zabiegu NUCLEOFILL zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, a w trakcie regeneracji ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Po zabiegu Nucleofill dzięki jego właściwościom antyoksydacyjnym skóra staje się promienna i odmłodzona. Spłyceniu ulegną zmarszczki oraz blizny, a skóra zyska zdrowy i wyrównany koloryt.

Preparat świetnie sprawdzi się u osób, które zauważyły u siebie spadek jędrności skóry, nierówny koloryt, zmarszczki oraz bruzdy, brak blasku i nawilżenia. Produkt Nucleofill jest pochodzenia naturalnego. Jest bezpieczny i nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

Wskazania do zabiegu Nucleofill:

- skóra sucha i odwodniona

- skóra wiotka, pozbawiona jędrności

- skóra palacza

- skóra z nierównym kolorytem

- skóra narażona na stres oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, nieprawidłowa dieta, niedostateczna ilość snu, palenie papierosów, stres przewlekły

- skóra z rozstępami oraz bliznami

 

Seria zabiegowa:

Głębokie nawilżenie oraz napięcie skóry widoczne jest już po pierwszym zabiegu. 

Dla najlepszego oraz długotrwałego efektu polecamy wykonanie 3-4 zabiegów z 4-tygodniowymi odstępami pomiędzy zabiegami.

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne