Nucleofill Soft Eyes

Nucleofill Soft Eyes to biostymulator przeznaczony do odbudowy i odmłodzenia okolicy oka.

Oparty jest na niskocząsteczkowych oraz wysoce oczyszczonych polinukleotydach o naturalnym pochodzeniu, przeznaczonych specjalnie do poprawy jakości skóry w okolicy oczodołowej

Na czym polega zabieg Nucleofill Soft Eyes?

Zabieg Nucleofill Soft Eyes wywołuje silny efekt liftingujący poprzez uniesienie tkanek oraz zagęszczenie skóry. Działanie polinukleotydów na receptory fibroblastów prowadzi do produkcji kolagenu typu I, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Te elementy gwarantują zwiększenie jędrności, elastyczności oraz nawilżenia skóry, co skutkuje widocznym odmłodzeniem obszaru dookoła oczu.

Preparat Nucleofill Soft Eyes działa zarówno na poziomie głębokim jak i na poziomie wierzchnich warstw skóry, dzięki temu efekt zabiegu jest wielopoziomowy, a każda warstwa skóry prawidłowo odżywiona.

Czy zabieg Nucleofill Soft Eyes jest bezpieczny?

Jeśli klient zostanie zakwalifikowany do zabiegu i zgodnie z prawdą wypełni zgodę przedzabiegową, poinformuje zabiegowca o wszelkich ważnych informacjach dotyczących swojego zdrowia – pozwoli to na przeprowadzenie zabiegu w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Skład preparatu jest naturalnego pochodzenia co pozwala na zminimalizowanie możliwych reakcji alergicznych.

Co dzieje się w mojej skórze podczas zabiegu Nucleofill Soft Eyes?

  1. Skóra wokół oczu otrzymuje głębokie nawilżenie, dzięki wiązaniu wody poprzez polinukleotydy oraz kierowaniu jej w obszarach tkanki.
  2. Długotrwałe działanie przeciwutleniające, dzięki właściwościom antyoksydacyjnym. Struktura chemiczna preparatu pozwala na pochłanianie wolnych rodników, dzięki czemu blokuje ich działanie na poziomie komórkowym.
  3. Działanie pobudzające receptory na poziomie fibroblastów – powoduje rozpoczęcie procesu produkcji kolagenu – zagęszczenia i ujędrnienia skóry wokół oczu.

Wskazania do zabiegu Nucleofill Soft Eyes:

  • zmarszczki mimiczne wokół oczu
  • wiotkość skóry 
  • obniżenie łuku brwiowego
  • poprawa struktury skóry
  • zagęszczenie skóry właściwej
  • cienie pod oczami

Seria zabiegowa:

Efekt widoczny jest już po pojedynczym zabiegu, dla trwałego i najlepszego efektu zalecamy wykonanie 3 zabiegów co 14-21 dni.

Czas rekonwalescencji:

Zazwyczaj ślady po wkłuciach znikają po ok. 48h, natomiast każdy organizm reaguje indywidualnie więc obrzęk wraz z mikrokrwiakami może utrzymywać się do 7 dni.

 

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne