Pedicure

Wiele naszych Klientek uważa, że to właśnie zadbane stopy świadczą o atrakcyjności kobiety.

Marina zawsze poświęci Ci tyle czasu ile potrzebujesz i sama przekonasz się, że nikt nigdy jeszcze nie wykonał Ci pedicure tak dokładnie.
Twoje stopy lub paznokcie potrzebują pomocy albo regeneracji? Zapytaj o zabieg IBX lub pedicure kwasowy.

W naszym salonie wykonujemy następujące rodzaje pedicure:
•    Pedicure klasyczny
•    Pedicure hybrydowy
•    Pedicure japoński
•    Pedicure IBX
•    Pedicure francuski
•    Pedicure brazylijski
•    Pedicure kwasowy

Coraz większą popularność zyskuje pedicure kwasowy. Jeżeli do tej pory nie wypróbowałaś tej opcji, a chciałabyś dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższy tekst:

Pedicure kwasowy

Pedicure kwasowy to idealne rozwiązanie dla osób mających problem z suchymi, spękanymi piętami, na których gromadzi się gruba warstwa twardego, zrogowaciałego naskórka. Jest to zabieg nie tylko upiększający, ale także leczniczy. Kwasy mają działanie antybakteryjne, złuszczające, a także nawilżające. Pedicure kwasowy rozpoczynamy dokładnie tak jak pedicure klasyczny, z tą różnicą, że po odżywczej kąpieli na stopy i obróbce oraz malowaniu paznokci, nakładany jest profesjonalny preparat, składający się z mieszaniny kwasów: mlekowego, cytrynowego i winowego o odpowiednio dobranych stężeniach. Preparat pozostawiamy na stopach ok. 10-15 min, po czym usuwamy go szpatułką. Następnie pięty wygładzamy tarką lub frezarką Marathon. Na końcu nakładamy odżywczy krem i kończymy pedicure przyjemnym masażem.

W MAWAWO do wykonania pedicure kwasowego używamy preparatów marki Callus Peel, który obecnie uważany jest za najskuteczniejszy na świecie.

 

 

A oto przykłady naszej pracy:

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne