Manicure

Manicure, pedicure oraz hennę i regulację brwi w naszym salonie wykonuje Marina.
Marina, zanim przyjechała do Polski, była jednym z najbardziej uznanych Masterów manicure i pedicure na Ukrainie. Oprócz talentu i dużego wyczucia estetyki ma dużo pasji i pogody ducha.
Potrafi dobrać najbardziej korzystną formę płytki paznokcia, odratować nawet najbardziej zniszczone paznokcie, a także wykonać najmodniejsze i najbardziej fantazyjne zdobienia.

W naszym salonie wykonujemy następujące rodzaje manicure:
• Manicure klasyczny
• Manicure hybrydowy
• Manicure japoński
• Manicure francuski

a także wiele rodzajów zdobień.

Pokaż nam zdjęcie Twoich wymarzonych paznokci, a odtworzymy je dla Ciebie!

Nasze Klientki najczęściej decydują się na wykonanie manicure hybrydowego, który utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodnie. Jeżeli jednak masz ochotę na małą odmianę, również znajdziesz coś dla siebie. W salonie mamy bogaty wybór lakierów hybrydowych oraz klasycznych, łącznie ponad 600 kolorów i ciągle przybywa nowych :-) Używamy takich marek jak:

• Semilac
• NeoNail
• CND SHELLAC
• Victori Vynn
• Kabos
• OPI

 

Za zdjęcie lakieru hybrydowego wykonanego w naszym salonie nie pobieramy dodatkowych opłat.

Coraz większą popularność zyskuje manicure japoński, który nadaje paznokciom niezwykły blask i witalność bez pokrywania ich lakierem. Jeżeli do tej pory nie wypróbowałaś tej metody, a chciałabyś dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z poniższym opisem:

Manicure japoński

Manicure japoński zwany jest inaczej manicure p.Shine, od nazwy japońskiej firmy p.Shine, która wymyśliła i opracowała ten sposób pielęgnacji paznokci.
Metoda ta sprawia, że paznokcie są wzmocnione i pięknie się błyszczą, nadając im kolor różowej perły. Jest to metoda pielęgnacji paznokci, podczas której nie nakłada się lakieru.
Po usunięciu skórek i opiłowaniu paznokcia  matowi się jego płytkę pilniczkiem, co powoduje odsłonięcie kanalików prowadzących w głąb paznokcia. Na tak przygotowane paznokcie za pomocą polerki wciera się zieloną pastę odżywiającą, zawierającą krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę oraz witaminy A i E. Składniki te odżywiają i wzmacniają paznokcie oraz nadają im niepowtarzalny blask. Następnie należy nanieść na paznokcie specjalny puder, który powoduje zatrzymanie w płytce paznokcia odżywczej pasty. Po zabiegu paznokcie są idealnie gładkie i błyszczące.

 

Nasze prace:

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne