INTRACELL

INTRACELL


Intracell umożliwia wykonanie masażu endodermicznego, czyli drenującego masażu wraz z podciśnieniem. Aparatura używa dodatkowo fale radiowe RF, podczerwień IR oraz kawitację. 

Drenaż limfatyczny odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych głowic wyposażonych w rolki o różnej wielkości. Pomaga w likwidacji obrzęków, wspiera usuwanie zalegającej chłonki, pobudza układ limfatyczny, transport wody i soli mineralnych, a także relaksuje i odpręża. Drenaż limfatyczny prowadzi do wygładzenia struktury skóry poprzez pasywny ruch adipocytów, czyli głównych komórek tłuszczowych. Dodatkowo głowice zasysają fałd skóry, co wzbogaca drenowanie o masaż próżniowy, który wywołując ucisk na komórki tłuszczowe wspomaga ich rozkład.
Fale radiowe RF  to promieniowanie elektromagnetyczne, którego zadaniem jest wywołanie efektu termicznego, podczas którego tkanka się nagrzewa, co umożliwia rozkład adipocytów. RF wnikają na głębokość do tkanki podskórnej i powodują rozkład kwasów tłuszczowych i glicerolu, które następnie usuwane są w drodze metabolizmu.
Fale podczerwone IR  to również rodzaj promieniowania elektromagnetycznego, ale o innej długości fali. Jego rola polega na obkurczeniu i poprawie sprężystości włókien kolagenowych.
Kawitacja to zjawisko polegające na gwałtownym wytwarzaniu i zanikaniu pęcherzyków gazu w cieczy, czemu towarzyszą nagłe skoki ciśnienia. Dzięki niej rozbijamy skupiska tkanki tłuszczowej oraz uszkadzamy ściany komórek tłuszczowych, które zostają metabolizowane przez nasz organizm.

Tak kompleksowe działanie umożliwia zniwelowanie opuchlizny związanej z retencją wody, wyszczuplenie sylwetki, a także zmniejszenie cellulitu.


Przeciwwskazania:
•    ciąża i karmienie piersią
•    niedawny poród (około pół roku po porodzie siłami natury oraz około 8 miesięcy po cesarskim cięciu- w obu przypadkach prosimy o zaświadczenie od lekarza, że zabieg można bezpiecznie wykonać)
•    infekcje ogólnoustrojowe oraz miejscowe w okolicy zabiegowej
•    nowotwory +10 lat po leczeniu
•    przepuklina brzuszna
•    choroby układu krążenia oraz choroby serca
•    zaburzenia pracy nerek i wątroby
•    zabiegi chirurgiczne w obrębie zabiegowym i  świeże blizny (+ 3 miesiące po wygojeniu)

Jak często należy wykonywać zabieg:
Zaleca się wykonanie serii około 10 zabiegów w częstotliwości 1-2 razy w tygodniu, a następnie wykonanie zabiegu podtrzymującego efekty co 4-6 tygodni.

Jak długo trwa zabieg:
Zabieg trwa od 20 do  maksymalnie 60 minut w zależności od wielkości masowanej partii ciała oraz ilości masowanych partii.

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne