MAWAWO to kameralne miejsce, w którym pracują ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu pielęgnacji skóry i przeciwdziałania jej starzeniu. Gabinet funkcjonuje od 2017 roku.
 
Tworzymy miejsce, w którym Klienci mogą skorzystać z doradztwa w zakresie pielęgnacji domowej, stylizacji i usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, zaawansowanych zabiegów kosmetologicznych oraz profesjonalnych terapii przeciwstarzeniowych. A wszystko to odbywa się w przyjemnej, swobodnej atmosferze. Wszystkie usługi, które oferujemy wykonywane są przez wykwalifikowanych Pracowników: Stylistów oraz Kosmetologów.
 
Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z kilku dziedzin pielęgnacji skóry jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować naszym Klientom rozwiązania najlepsze dla nich, przedstawić plusy i minusy konkretnych rozwiązań.   
 
Od początku istnienia jesteśmy wierni zasadzie, że kupujemy wyłącznie nowe, sprawdzone urządzenia, których nie wypożyczamy. Używamy oryginalnych i certyfikowanych, jeżeli jest taki wymóg -  kosmetyków i preparatów.

 

W naszej ofercie znajdziesz takie zabiegi jak:

Mawawo jest miejscem, w którym jakość, wysokie kompetencje, wiedza i umiejętność słuchania są na pierwszym miejscu. Dbamy o nasz Zespół, a Zespół dba o Klientów.

Zbudowaliśmy miejsce, w którym oferujemy usługi z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Stworzyliśmy również markę zaawansowanych kosmetyków naturalnych Mawawo Natural Cosmetics https://mawawocosmetics.com/ . Wykonując profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, pomagamy wdrożyć prawidłową pielęgnację domową. Mając w jednym miejscu grono specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania od tych najmniej do bardziej inwazyjnych, dokładnie takich, jakich potrzebują nasi Klienci.

Mawawo zlokalizowane jest w dzielnicy Mokotów w Warszawie, 1-2 min. drogi od przystanku tramwajowego linii 4; 10; 14; 18; 35 Przed gabinetem znajduje się bezpłatny parking. Pracujemy 6 dni w tygodniu. Klienci mogą dokonywać zapisów na kilka sposobów: osobiście, online, telefonicznie, mailowo.

Poznaj nas.


Będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

 

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne