Mawawo to kameralny zakład kosmetyczny, którego misją jest świadczenie najskuteczniejszych usług w przystępnej cenie. Nasi Klienci doceniają nas za niezawodność i maksymalne zaangażowanie oraz posiadanie najnowocześniejszych urządzeń światowej klasy. W Mawawo wyspecjalizowaliśmy się w depilacji laserowej. Zabiegi wykonujemy najskuteczniejszym na świecie laserze Cynosure Palomar Vectus. Laser Vectus skutecznie usuwa nawet jasne i rude owłosienie.

Depilacją laserową zajmujemy się od początku działalności. O jakości pracy, którą wykonujemy, świadczy fakt, że wraca do nas niemal 100% Klientów, a nowi pojawiają się głównie z polecenia. Pozwala nam to ograniczać wydatki na reklamę, a tym samym inwestować w ciągły rozwój i jednocześnie zachować przystępne ceny.

W świecie tak dużej konkurencji i natłoku informacji postawiliśmy sobie za cel, żeby każdy nasz Klient poczuł, że przychodzi do miejsca, w którym jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu, że zaufanie, którym nas obdarzył, zaowocuje oczekiwanym efektem. To właśnie po sugestiach naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres usług o manicure, pedicure oraz regulację i hennę brwi. Do zespołu dołączyła Marina, która była jednym z najbardziej uznanych masterów manicure na Ukrainie. Marina ma 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu manicure, pedicure, a także wizażu, ale co najważniejsze, mnóstwo pasji i zmysł estetyczny. Nasi Klienci pokochali ją nie tylko za piękne zdobienia i dokładność, ale także za niezwykłą precyzję i umiejętność dobrania najbardziej korzystnego kształtu paznokci.

 

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

 

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne