O nas

    Salon kosmetyczny Mawawo powstał w 2017 r. na warszawskim Mokotowie. Został założony przez Magdę Wolińską, której marzeniem było stworzenie miejsca przede wszystkim oferującego zabiegi skuteczne, wykonywane na urządzeniach światowej klasy, ale w dostępnych cenach. Magda, zanim otworzyła salon kosmetyczny, pracowała w dwóch korporacjach, w których poznała standardy obowiązujące w Europie, nauczyła się intensywnej pracy, ale także zaczęła doceniać miejsca o zasięgu lokalnym. Miejsca, w których Klient nie jest tylko numerem w Excelu, ale człowiekiem, który chciałby poczuć się lepiej, miło spędzić czas, pozbyć kompleksów.
„Zakładając własną firmę, nigdy nie miałam na celu, aby Mawawo było największym, czy też najmodniejszym salonem kosmetycznym, ani miejscem, w którym zabiegi wykonuje się najszybciej. Największą radość sprawia mi fakt, że wraca do nas blisko 100% Klientów. Myślę, że wynika to głównie z faktu, że poświęcamy maksimum uwagi temu co robimy i z atmosfery, która panuje w salonie. My po prostu lubimy siebie nawzajem i to co robimy.”

    Pierwszą usługą, którą oferowano w Mawawo była depilacja laserowa. Zdecydowaliśmy się na zakup lasera Cynsure Palomar Vectus, który do tej pory uważany jest za najskuteczniejszy na świecie. W połączeniu z zaangażowaniem Magdy oraz laserem Vectus, szybko zdobyliśmy grono wiernych Klientów. Większość nowych Klientów przychodzi do nas z polecenia, co z jednej strony utwierdza nas w tym, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy, a z drugiej pozwala zachować rozsądny poziom cenowy, ponieważ nie musimy wydawać mnóstwo na reklamy.
Zawsze słuchamy uwag i chętnie wdrażamy udoskonalenia, które przenoszą oferowane usługi na wyższy poziom. Moje Klientki często wspominały, że byłoby dla nich wygodnie, gdyby przy okazji depilacji mogły wykonać manicure, pedicure, regulację lub hennę brwi.

Między innymi dlatego, do Mawawo dołączyła Marina. Marina od 10 lat profesjonalnie zajmuje się kosmetyką, a na Ukrainie, z której pochodzi, była jednym z najbardziej uznanych Masterów manicure. Ukończyła Instytut Rzemiosła Manicure, liczne szkolenia manicure, pedicure i regulacji brwi oraz kursy wizażu. Nasi Klienci najbardziej docenili w Marinie dokładność, umiejętność skorygowania i dobrania odpowiedniego kształtu płytki paznokcia i zmysł estetyczny. W Mawawo nie tylko posiadamy materiały i sprzęt, który pozwala wykonać prawie każdy rodzaj designu na paznokciach, ale także sprawnie się nim posługujemy. 

   „Kiedy przygotowywałam się do otwarcia salonu, chciałam, żeby był miejscem, w którym tak samo dobrze traktuje się Klientów, jak i osoby, które w nim pracują. Chciałam, żeby było inaczej niż w salonach sieciowych, gdzie za każdym razem trafiałam na nową panią i tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać. Dążyłam do tego, żeby usługi były przemyślane i gwarantowały efekt. Dzisiaj z dużą dumą przyglądam się temu co osiągnęłam i wiem, że to dopiero dla nas początek. Mam jednak nadzieję, że w miarę rozwoju Mawawo misja i cele pozostaną takie same.”

    W salonie zadbaliśmy o to, aby każdy czuł się komfortowo i mile widziany. Dlatego przygotowaliśmy jedno pomieszczenie dla rodziców, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. W pokoju dla dzieci jest mnóstwo gier, zabawek, kolorowanek, książeczek oraz tablica do malowania. Takie rozwiązanie doceniły Mamy, które mogą spokojnie poddać się zabiegowi, bez obawy, że ich dziecko zacznie marudzić, ponieważ się nudzi. Z drugiej strony osoby, które nie koniecznie chcą mieć kontakt z Maluchami, mogą spędzić u nas czas w intymnej atmosferze innym pomieszczeniu. Każdy gabinet zabiegowy jest odizolowany od reszty salonu i gwarantuje dyskrecje.
Salon kosmetyczny Mawawo zlokalizowany jest w bardzo przyjemnej okolicy, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, park oraz plac zabaw dla dzieci. Łatwo do nas dotrzeć zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W okolicy salonu funkcjonuje strefa bezpłatnego parkowania.

Magda Wolińska

twórca i właściciel marki Mawawo.

Ukończyła dzienne studia na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Technologii Chemicznej. Przez 7 lat pracowała w dwóch korporacjach, gdzie zajmowała się procesami chemicznymi i sprzedażą w Europie. Mama, żona, przyjaciółka.

Zawsze angażuje się w to co robi, nie boi się podejmować śmiałych decyzji, ciągle podnosi kompetencje. W biznesie nie uznaje drogi na skróty, nie lubi obietnic bez pokrycia i lenistwa. Uczy się grać na skrzypcach i języka rosyjskiego. Optymistka.
 

Marina Honcharenko

przyjechała do Polski z Ukrainy, gdzie była jednym z najbardziej uznanych Masterów manicure i pedicure.

Od dziecka wykazywała zmysł artystyczny, duże wyczucie estetyki i zdolności manualne. Skończyła szkołę plastyczną, a potem kształciła się w Instytucie Rzemiosła Manicure, ukończyła liczne kursy manicure, pedicure, stylizacji brwi i wizażu.

Perfekcjonistka, skromna i wytrwała. Mama Wiktorii. Bardzo interesują ją nowe techniki i trendy. Po pracy dużo czyta, głównie książki psychologiczne.

Puławska 108/112,
02-620 Warszawa (Mokotów)

+48 533 899 331
kontakt@mawawo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziełek - piątek: 9.00 - 21.00
sobota: 8.00 - 15.00
niedziela: nieczynne